Позначка: війна

  • БАЙДУЖЕ

    Багато років тому у мене був роботодавець – київська виробнича компанія. Виробляли невеликий асортимент власної кондитерки, а левова частка – просто купували по всій країні печиво, везли в Київ, там фасували і продавали під окремою ТМ. Це було легально, адже справжній виробник вказувався на упаковці маленькими літерами, і та ж Харківська бісквітна фабрика, чи Полтавська,…